İndirim!

Glo Hyper+Black Pearl White

1,500.00

Glo™ Hyper+ ile Teknoloji&Tasarım Bir Arada!

  • Gelişmiş tütün ısıtma teknolojisi ile baştan sona doyurucu ve dengeli bir içim deneyimi
  • Daha yoğun bir içim sunan Boost teknolojisi ile sadece 15 saniyede kullanıma hazır
  • Ara vermeden üst üste 3 kez kullanım imkanı
  • Tam şarjla gün boyu 20 içime kadar* kullanım imkanı

*Tamamen şarj edilmiş cihaz için bilgi verilmiştir ve kullanım alışkanlığına bağlı olarak sayı değişebilir.

Kategoriler: Product ID: 4443

Açıklama

Glo Hyper+ Black Pearl White, Glo Neosticks, ilk glo cihazı 2016 yılında Japonya’da piyasaya sürüldü ve bugün Rusya, Kanada ve Avrupa gibi dünyanın farklı bölgelerinde 15’ten fazla ülkede satılıyor. Glo Hyper+ Black Pearl White, Glo Neosticks, cihaz, size ateşsiz, külsüz ve daha az koku ile dengeli ve tatmin edici bir deneyim sunan indüksiyonlu ısıtma teknolojisini kullanır. Cihazın içindeki metal ısıtma odası Neo ™ çubukları sarar ve 260 ° C’ye kadar ısıtırken, geleneksel duman 900 ° C’ye kadar yanar. Glo Neostick, Glo ™ cihazı yalnızca glo ™ çubuklarla kullanılır. Farklı yoğunluklarda 2 normal tütün tadına sahip 4 çeşit Neo ™ stick ve 2 kapsül aroma alternatifi bulunmaktadır. Glo Neosticks, elektronik sigara piyasasında dünya devi olan British American Tobacco ürünü olan Glo Neostick, ürünlerini web sitemizden kapıda ödeme ve havale ile güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Verdiğiniz siparişler sistemimize düştüğü anda güvenli ve steril bir şekilde hazırlanır ve aynı gün kargoya teslim edilir. Ve sizlere 1 – 3 iş günü içerisinde teslimatı sağlanır.

Glo Neostick, gloneosticks.com olarak tüm GLO Cihazları ve Neostiksleri orijinaldir, kesinlikle yan sanayi veya sahte ürün satışımız bulunmamaktadır. Satış sonrası bizden sahte veya yan sanayi ürün aldığınızı düşünüyorsanız aşağıdaki iletişim seçeneklerinden veya sitemiz üzerindeki canlı desteğimize bağlanarak bizimle iletişime geçerek sorununuzu bizlere iletebilirsiniz. Glo Neostick, gloneosticks.com. Tüm Türkiye’ye sipariş vermek için sitemizdeki ürünleri incelemeyi unutmayın. Ürünlerin açıklama kısımlarında bulunan nikotin ve aroma seçeneklerinden size en uygunu seçip sipariş verebilirsiniz. Cihaz için sitemizde bulunan cihaz kategorisinden dilediğiniz ürünü seçebilir açıklamasında bulunan videodan nasıl kullanacağınızı öğrenip gloneosticks.com güvencesi ile sipariş oluşturabilirsiniz. Eğer sitemize bulunmayan bir çeşit veya elektronik sigara arıyorsanız bizlerle iletişime geçerek temin ettirebilir veya satın alabilirsiniz. Wikipedia‘ dan Glo’ nun üretimi ve nasıl ortaya çıktığına dair bilgiye erişebilirsiniz. Bunun için metni Heated Tech Glo metnini okumanız faydalı olacaktır. Vakit kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçebilir satış öncesi ve satış sonrası en güvenilir desteği alarak sigarayı bırakarak GLO sahibi olabilirsiniz.

Glo Neostick, gloneosticks.com; Glo İstanbul, Glo Ankara, Glo İzmir, Glo Antalya, Glo Türkiye, Glo Satın Al, Glo Fiyat, Glo Cihaz, Glo Neostiks, Glo Sigara, Glo Hyper

Videodan Glo’nun tanıtımına ve nasıl kullanıldığına dair fikir sahibi olabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Ödeme ve Kargo
© 2022 Gloneosticks.com